Агенція «День і ніч» «День і ніч» Facebook Instagram Українська Русский English Вибір квартири Умови оренди Заявка на бронювання Платіжні реквізити Відгуки клієнтів Квартири на мапі Контактна інформація Квартири агенції 1 кімната, «Бізнес» 1-Б-4 1-Б-5 1-Б-16 1-Б-21 1-Б-27 1 кімната, «Люкс» 1-Л-6 1-Л-26 2 кімнати, «Бізнес» 2-Б-1 2 кімнати, «Люкс» 2-Л-2 2-Л-3 2-Л-17 2-Л-24 2-Л-28 2-Л-29 2-Л-30 3 кімнати, «Люкс» 3-Л-25

Умови оренди

Спеціалізація агенції

Агенція «День і ніч» надає послуги добової і короткострокової (погодинної) оренди квартир в Полтаві.

Особливості добової оренди:

 • добою оренди вважається період часу з 14:00 поточного дня і до 12:00 наступного дня;
 • замовлення можливо оформити заздалегідь, але не раніше ніж за один місяць до дати планованої оренди;
 • підставою для резервування квартири на необхідний період часу є бронювання (передоплата);
 • поселення в квартиру можливо тільки за умови 100% оплати вартості всього терміну оренди і надання документа (паспорта), що посвідчує вашу особу.

Особливості короткострокової оренди:

 • замовлення квартири можливий тільки на поточну дату;
 • стандартна тривалість оренди складає 4 години;
 • послуга доступна з 14:00 до 18:00;
 • замовлення можливо лише за умови, що квартира в необхідний час вільна і в ній не проводяться необхідні сервісні роботи;
 • вартість оренди, її тривалість і можливість скористатися послугою в інший час обговорюється в індивідуальному порядку.

Вартість оренди

У вартість оренди, зазначеної індивідуально для кожної квартири, включено:

 • обов'язкова підготовка квартири (прибирання кімнат і дезінфекція сантехніки) перед поселенням клієнта;
 • необхідну кількість комплектів постільної білизни і рушників вищої якості відповідно до кількості проживаючих;
 • використання електроніки, побутової техніки, посуду та столових приборів;
 • користування електроенергією, гарячою і холодною водою;
 • перегляд кабельного (супутникового) телебачення;
 • доступ до міської телефонної мережі;
 • високошвидкісний доступ до мережі Інтернет через бездротовий (Wi-Fi) інтерфейс;
 • для тривалих замовлень передбачена безкоштовна прибирання квартири з заміною постільної білизни і рушників один раз на тиждень.

За умови окремої оплати і за індивідуальними домовленостями клієнтам доступні наступне можливості:

 • додаткове прибирання при виникненні такої потреби в зручний для вас час;
 • надання необхідної побутової техніки (мікрохвильова піч, тостер), додаткового спального (ковдр, рушників) та кухонного приладдя (сковорідок, каструлею) або комплектів посуду.

В якості безкоштовного доповнення в кожній квартирі є листовий чай і мелена натуральна кава.

Оформлення замовлення

Будь-яку з квартир, представлених на сайті, ви можете замовити на певну дату або необхідний період часу. Замовлення можна зробити наступними способами:

 1. Зателефонувати +38 (067) 532-00-70 або +38 (0532) 69-55-99 (цілодобово).

  У відповіді на телефонний дзвінок керуючий агенції повідомить вам про доступність тієї чи іншої квартири для замовлення на зазначену дату, а також запропонує альтернативні варіанти, відповідні вашим побажанням.

 2. Заповнити загальну заявку на бронювання або форму на сторінці обраної квартири.

  Для того щоб агенція могла врахувати всі ваші вимоги у підборі варіантів, рекомендуємо вам також вказати додаткові дані, такі як «Необхідна кількість кімнат», «Кількість осіб» тощо.

  Після обробки заявки керуючий зв'яжеться з вами за вказаними контактними даними, запропонує найкращий серед доступних варіантів, а також відповість на всі питання. Одночасно з цим на вказану скриньку електронної адреси ви отримаєте повідомлення з посиланням на сторінку сайту, на якій зможете ознайомитися з детальною інформацією щодо запропонованих варіантів оренди.

Бронювання

Бронювання - це гарантія поселення в обраній вами або запропонованій агенцією квартирі. Для того щоб квартира була зарезервована за вами на весь період оренди та очікувала вашого прибуття, необхідно зробити передплату за частину терміну оренди. Сума передплати залежить від тривалості планованого проживання і складає:

 • вартість однієї доби оренди, для замовлень від 3 до 7 днів;
 • вартість двох діб оренди, для замовлень від 7 до 14 днів;
 • сума обмовляється в індивідуальному порядку в разі замовлення тривалістю понад 14 днів;

Сплатити замовлення необхідно протягом двох діб з моменту отримання рахунку, після чого ви отримаєте повідомлення з документом (депозит), в якому буде вказано ідентифікатор платежу.

Сума, сплачена за бронювання, входить в загальну вартість замовлення та вираховується при остаточному розрахунку, який необхідно зробити при поселенні.

У разі якщо після оформлення замовлення ви не сплачуєте бронювання, агенція не резервує для вас квартиру і в момент прибуття запропонує вам одну з доступних на даний момент і ще не заброньованих іншими клієнтами квартир на весь необхідний період оренди.

Зверніть увагу! Передплата не повертається, якщо ви не прибули або не оселилися в зазначену в замовленні дату. В індивідуальному порядку можливе корегування дати початку і тривалості оренди, якщо при цьому ви повідомите агенцію не пізніше, ніж за три доби до обумовленої дати, при цьому агенція залишає за собою право надати доступну квартиру відповідно до умов оренди, що змінилися.

Форс-мажор. У рідкісних випадках, з незалежних від нас причин, агенція не має можливості надати необхідну квартиру в оренду. Серед таких випадків можуть бути, наприклад, відсутність води, відключення електропостачання, необхідність термінового ремонту після попереднього замовлення тощо. У разі виникнення таких обставин агенція зобов'язується надати квартиру аналогічного або вищого класу без доплати на період дії форс-мажорних обставин.

Оплата

Для сплати, як бронювання, так і повної вартості оренди ви можете вибрати будь-який з наступних способів платежів:

 • оплата готівкою в офісі або представнику агенції при поселенні в квартиру;
 • оплата в режимі реального часу (on-line) за допомогою банківських карт VISA або MasterCard;
 • оплата готівкою в терміналах самообслуговування у відділеннях ПриватБанку (Україна);
 • поповнення карткового рахунку ПриватБанку;
 • платіж через систему термінових грошових переказів: Western Union, PrivatMoney;
 • для юридичних осіб передбачено безготівковий спосіб оплати.

Платіжні реквізити та додаткову інформацію про оплату ви отримаєте після обробки заявки на бронювання та підтвердження замовлення.

Зверніть увагу! Підставою платежу є електронний рахунок (ідентифікатор) сформований на сайті, факсимільне повідомлення або оригінал рахунку, завірений печаткою агентства. Платежі, зроблені без урахування перелічених підстав, вважаються недійсними.

Документи

Агенція «День і ніч» приймає сплату за послуги в готівковій та безготівковій формі разрахунку. Для відрядних і юридичних осіб передбачена видача всіх необхідних звітних документів.

Приватне підприємство

Фізична особа-підприємець (5%, 3 група)

Депозит

Депозит є невід'ємним атрибутом процесу оренди апартаментів. Під депозитом мається на увазі застава у розмірі добової вартості оренди обраної квартири, яку необхідно сплатити безпосередньо перед початком оренди. Депозит виступає в якості гарантії дотримання правил проживання в орендованій квартирі. У разі успішного завершення оренди, депозит повертається клієнтові. В іншому випадку, агенція залишає за собою право відмовити в поверненні застави.

Депозит НЕ повертається в наступних випадках:

 • втрата ключів;
 • паління в апартаментах;
 • пошкодження майна агенції.

Початок оренди (в'їзд)

Часом початку оренди квартири вважається 14:00 (або пізніше, якщо того вимагає ваш розклад) в день зазначений у заявці в полі «Початок».

Ранній в'їзд (до 14:00) обговорюється в індивідуальному порядку і доступний безкоштовно за наявності такої можливості. У разі якщо вам необхідно оселитися в квартирі раніше визначеного рамками доби періоду, необхідно повідомити дану інформацію при оформленні замовлення і додатково сплатити 50% вартості доби оренди.

В заздалегідь узгоджений час за адресою підготовленої квартири вас зустріне співробітник агентства, який продемонструє зручності, техніку та приладдя, доступні для використання, а також проведе необхідний інструктаж.

В завершення процесу оформлення замовлення вам необхідно надати документ (паспорт), що засвідчує вашу особу, і сплатити повну вартість оренди з урахуванням заздалегідь зробленої передоплати, після чого вам передадуть ключі від квартири.

Зверніть увагу! Ви несете відповідальність за ключі, поки вони знаходяться у вас, і повертаєте їх тільки співробітнику агенції за попередньою домовленістю з керуючим.

Закінчення оренди (виїзд)

Часом закінчення оренди квартири вважається 12:00 (або раніше, якщо того вимагає ваш розклад) в день зазначений у заявці в полі «Закінчення».

Пізній виїзд (після 12:00) обговорюється в індивідуальному порядку і доступний безкоштовно за наявності такої можливості. У разі якщо вам необхідно залишитися в квартирі пізніше визначеного рамками доби періоду, необхідно повідомити дану інформацію при оформленні замовлення і додатково сплатити 50% вартості доби оренда.

В день виїзду з квартири вам необхідно заздалегідь (не пізніше, ніж за годину до від'їзду) узгодити з керівником час, коли співробітник агенції зможе прийняти квартиру і забрати ключі.

Зверніть увагу! У разі завдання матеріальної шкоди майну агенції, що знаходиться в орендованій квартирі, ви зобов'язані відшкодувати зазначену вартість за власний рахунок.

Зобов'язання клієнта

Приймаючи рішення скористатися послугами агенції, ви берете на себе зобов'язання дотримуватися правил встановлених агенцією, а також загальноприйняті норми поведінки прийнятих в суспільстві.

Оренда неможлива в наступних випадках:

 • знаходження в квартирі тварин або використання квартири не за прямим призначенням (офіс, святкування, фото-,відео- зйомка і т.п.) без попередньої домовленості з адміністрацією агенції;
 • недотримання правил електричної та пожежної безпеки;
 • грубе порушення спокою сусідів;
 • перевищення кількості постояльців понад те, що було обумовлено в замовленні;
 • завдання матеріальної шкоди власності агентства, що знаходиться в квартирі.

У разі недотримання перерахованих вище вимог можливе виселення з квартири в будь-який час без повернення сплачених коштів.

Гарантії агенції

Адміністрація агенції та її персонал цілодобово і щодня працюють над тим, щоб вам було зручно і комфортно в наших квартирах, і ви були впевнені в наступному:

 • всі квартири здаються в оренду без посередників і знаходяться в безпосередньому керуванні агенцією, в чому ви можете переконатися в розділі «Документи»;
 • співробітники агенції гарантують ідеальну чистоту в кімнатах, дезінфекцію сантехніки, а також регулярне кварцювання приміщень;
 • вам буде надано чиста і свіжа постільна білизна та рушники вищої якості минулі прання, сушку, прасування і обов'язкову термообробку;
 • ліжка укомплектовані ортопедичними матрацами, в конструкції диванів використані пружинні блоки;
 • побутова техніка та електроніка повністю готова до використання;
 • агенція гарантує, що на весь час вашого проживання ключі від квартири будуть тільки у співробітників агенції;
 • співробітники агенції ніколи не потурбують постояльців своєю присутністю без попередньої домовленості;
 • агенція гарантує конфіденційність клієнтів і невтручання в їх особисте і ділове життя.

Ми впевнені, що незалежно від вартості і тривалості оренди, спроможності і індивідуальних переваг наші клієнти отримують найкращий сервіс безкомпромісної якості серед усіх пропозицій на ринку оренди квартир Полтави, в чому ви зможете переконатися особисто, скориставшись послугами агенції.

© 2005–2019 Агенція «День і ніч»